Imprezy integracyjne

Świetna okazja do uatrakcyjnienia każdego spotkania integracyjnego pracowników lub grupy znajomych. Ciekawy event degustacyjny przeznaczony dla osób chcących poznać bogaty i aromatyczny świat piwa. Podczas spotkania uczestnicy dowiedzą się czegoś więcej na temat historii chmielowego trunku, jego zaletach zdrowotnych i poznają piwne style.

W trakcie eventu uczestnicy będą mieli okazję zdegustować kilka różnych piw (każde w innym stylu) pochodzących z małych browarów rzemieślniczych, które nie są dostępne w szerokiej sprzedaży. Uczestnik otrzyma próbkę ok. 100 ml każdego stylu, więc należy się liczyć ze spożyciem piwa o różnej zawartości alkoholu, podczas całego spotkania.

Dodatkowo w humorystyczny sposób obalimy kilka mitów na przykład o produkcji piwa z chmielu, lub o prawdopodobnym dodawaniu spirytusu do piwa. Porozmawiamy o marketingowych pułapkach czekających na nas w reklamach piwa oraz jak czytać etykiety i wiele innych aspektów, które podniosą naszą wiedzę na wyższy poziom.

Innym wariantem takiego spotkania jest zorganizowanie pokazu warzenia piwa, podczas którego uczestnicy będą samodzielnie zacierać i warzyć piwo. Poznają podstawowe składniki i dowiedzą się dlaczego piwa naprawdę nie robi się chmielu.

W trakcie spotkania uczestnicy poznają techniki zaawansowanej degustacji sensorycznej, dowiedzą się w jaki sposób prawidłowo nalewać piwo i w jakim szkle je podawać. Program degustacyjny można dostosować do oczekiwań grupy i czasu trwania imprezy. Jest to bardzo ciekawa propozycja na wszelkie spotkania firmowe.

 

Chcesz poznać więcej szczegółów na temat tej propozycji?

Skontaktuj się ze mną!