Współpraca i kontakt – prowadzenie spotkań

Skontaktuj się

Pole obowiązkowe
Pole obowiązkowe
Podaj proszę telefon kontaktowy - ułatwi nawiązanie kontaktu (pole nie jest obowiązkowe).
Pole obowiązkowe

artur_mikrofonSpotkania związane z tematyką piwowarstwa domowego, historią piwa, stylów piwnych to okazja do poznania bogactwa tego trunku.

Fascynacja piwem zaczyna się od spotkań integracyjnych, podczas których poznajemy podstawowe style, odkrywamy nowe smaki i aromaty, zaczynamy poznawać techniki degustacji. Z przyjemnością poprowadzę pogadankę piwną w pubie, restauracji lub na imprezie integracyjnej.

Gdy przygoda z piwem zaczyna się rozkręcać, szukamy czegoś więcej. Warto pomyśleć o zdobyciu trochę zaawansowanej wiedzy, a przede wszystkim skupić się na umiejętności treningu swoich zmysłów i nabyć podstawowe umiejętności sensoryczne znawcy piwnego. Świetną okazją jest kurs "Znawcy piwnego", podczas którego poznasz podstawowe aromaty i wady piwne i nabędziesz wiele nowych umiejętności.

Dla osób, które chciałby jednak dowiedzieć się jeszcze więcej i poznać trunek od podszewki zorganizuję kurs sensoryczny z wykorzystaniem profesjonalnych zestawów wykorzystywanych do szkolenia sędziów piwnych. Od tej pory piwo już nie będzie smakowało tak samo.

Programy prezentowane na stronie są informacją pokazującą różne możliwości dostosowania do konkretnej grupy odbiorców. Tematyka piwna jest bardzo szeroka i pozwala urozmaicić wiele spotkań z klientami, parterami handlowymi lub podnieść kompetencje pracowników pubów, restauracji czy hotelu. Dlaczego? Bo piwo to trunek niezwykły.

Skontaktuj się ze mną:

 +48 698 754 368

 kontakt@piwne-degustacje.pl

Możesz także skorzystać z formularza obok.